Ljusstakar, 1 par Empire, Ryssland, brons, Brännförgyllda, höjd: 40. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8762
Ljusstakar, 1 par, Empir, mässing, H27. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8024
LJUSSTAKAR, ett par, Empire, troligen Frankrike, 1800-talets första hälft. - Bukowskis | Ljusstakar, Empir, 1800-talet
Ljusstakar, 2 st, empire, mässing. Höjd: 26 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 9366
LJUSSTAKAR, 1 par, empire, förgylld mässing, 1800-talts slut. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet