Korvpalli Meistriliiga - Mihkel Kirves taasliitub Pärnu Sadama meeskonnaga

Hääletame Pärnusse uue välikorvpalliväljaku! – Basket3x3.ee

Pärnu ja Tartu murdsid end korvpalli meistriliiga poolfinaali - Sport.tv3.ee

korvpall | Mai tänava kool

Pärnu Sadam alustas Europe Cupi põhiturniiri kindla võiduga - Sport.tv3.ee

KK Paulus Pärnu - Wikipedia

Korvpall – Pärnu Spordikool

INTERVJUU | Augustas Peciukevicius Pärnu ja Tartu mullusest finaalist,  Kitsingust ja Kirvesest ning Kriisadest – Korvpall24.ee
INTERVJUU | Augustas Peciukevicius Pärnu ja Tartu mullusest finaalist, Kitsingust ja Kirvesest ning Kriisadest – Korvpall24.ee

Pärnu Sadam | Pärnu

Pärnu Sadam tõi tagaliini täiendust USA ülikooliliigast | Korvpall | ERR

TIPPHETKED JA FOTOD | Pärnu võitis Tartus põnevusmängu ja asus  korvpallifinaali 2:0 juhtima - Delfi Sport
TIPPHETKED JA FOTOD | Pärnu võitis Tartus põnevusmängu ja asus korvpallifinaali 2:0 juhtima - Delfi Sport

Korvpalli Meistriliiga - Pärnu Sadam võttis tänu Kirvese viimase sekundi  tabamusele Paf Superkarika pronksi
Korvpalli Meistriliiga - Pärnu Sadam võttis tänu Kirvese viimase sekundi tabamusele Paf Superkarika pronksi

Pärnu Sadam tõi tagaliini USA-s ja Hispaanias pallinud Soome koondislase |  Korvpall | ERR
Pärnu Sadam tõi tagaliini USA-s ja Hispaanias pallinud Soome koondislase | Korvpall | ERR

News - Täna Delfi-TV-s: Pärnu läheb kolmandat järjestikust võitu võtma  viimased neli mängu kaotanud TALTECH-i vastu
News - Täna Delfi-TV-s: Pärnu läheb kolmandat järjestikust võitu võtma viimased neli mängu kaotanud TALTECH-i vastu

Korvpall - Pärnu Postimees

Pärnu Sadam võitis korvpalli Eesti-Läti liigas Valmierat ja läheb  veerandfinaalis vastamisi tiitlikaitsjaga
Pärnu Sadam võitis korvpalli Eesti-Läti liigas Valmierat ja läheb veerandfinaalis vastamisi tiitlikaitsjaga

Pärnu alistas põnevuslahingus Kalev/Cramo ning tõusis liidriks | Korvpall |  ERR
Pärnu alistas põnevuslahingus Kalev/Cramo ning tõusis liidriks | Korvpall | ERR

31 KULLAKLUBI PINGERIDA | Kes on korvpalli meistriliiga ajaloo kõige  kõvemad satsid? Kuhu asetub Pärnu Sadam?
31 KULLAKLUBI PINGERIDA | Kes on korvpalli meistriliiga ajaloo kõige kõvemad satsid? Kuhu asetub Pärnu Sadam?

Pärnu Sadam lõi käed eelmisel hooajal Saksamaal mänginud ameeriklasega |  Korvpall | ERR
Pärnu Sadam lõi käed eelmisel hooajal Saksamaal mänginud ameeriklasega | Korvpall | ERR